Dnia 23.03.2015r. w Niepublicznym Przedszkolu w Bachorzewie odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Dzieci z grupy „Misie” zaprezentowały swoje umiejętności pod hasłem: „Pisanki, kraszanki, jaja malowane.” Celem spotkania było poznanie wielkanocnych zwyczajów, dostrzeganie piękna wytworów sztuki ludowej, regionalnej, przeprowadzenie doświadczeń poprzez angażowanie dzieci do zabaw badawczych.

Spotkanie to miało charakter radosnego oczekiwania na zbliżające się święta wielkanocne. Taka forma zajęć pozwala na integrację przedszkolaków, nauczyciela z rodzinami. Rodzice mają możliwość zapoznania się ze sposobami pracy nauczyciela i ich maluchów. Rodzice obserwowali tempo i zaangażowanie do pracy swojego dziecka. Zajęcia przebiegały w miłej, rodzinnej atmosferze i przy słodkim poczęstunku.