25 listopada 2015r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Radość była wielka, ponieważ każde dziecko miało przy sobie swojego pluszowego przyjaciela. Dzieci chętnie przedstawiały swoich ulubieńców. Maskotki były różne; jedne duże, ogromne, inne małe, żółte, białe i brązowe.

Dzieci razem ze swoimi przyjaciółmi uczestniczyły we wspólnej zabawie. Przedszkolaki chętnie bawili się przy muzyce. Razem z misiami wybrali się w „podróż po morzu” wykorzystując chustę animacyjną. Dzieci rozwiązywały również zagadki słuchowe o bajkowych misiach, układały puzzle i szukały różnic na obrazkach. Wychowankowie obejrzeli bajkę o słynnym pluszaku „Misiu Uszatku” oraz dowiedziały się, dlaczego pewien miś był bardzo smutny. Na zakończenie zajęć dzieci i misie zaproszono do wykonania prac plastycznych „Mój Miś”. Celem tych zajęć było kształtowanie wśród najmłodszych właściwej postawy do szanowania zabawek.