W piątek, 4 grudnia 2015 r. dzieci z naszego przedszkola odwiedziły sklep zoologiczny "Meduza" w Jarocinie. Dzięki uprzejmości Pani Martyny Makowskiej dzieci miały możliwość zobaczyć wiele ciekawych zwierząt takich jak: egzotyczne ptaki, szynszyle, węże boa, ryby, chomiki, żółwie, pająki oraz króliki. Dzieci miały możliwość poznać sposoby opieki nad milusińskimi.

Święty Mikołaj zaprosił wszystkie dzieci do kina na bajkę pt. "Dobry dinozaur". Główny bohater, Arlo, wykluwa się na naszych oczach jako jeden z trojga rodzeństwa. Jest słaby, nieporadny i wszystkiego się boi. Podczas gdy jego brat i siostra osiągają kolejne poziomy rozwoju, on wciąż nie radzi sobie z najprostszymi czynnościami i własnym strachem. Kiedy splot niefortunnych wydarzeń sprawia, że Arlo znajduje się daleko od domu, zdobywa w końcu niepowtarzalną okazję do pokonania swoich słabości. Dinozaur poznaje chłopca, z którym ostatecznie się zaprzyjaźnia. Ich pełna oddania relacja, jest źródłem wielu zabawnych sytuacji i pokazuje na czym polega istota bezinteresownej przyjaźni.

Po powrocie do przedszkola dzieci odszukały znaki pozostawione przez Świętego Mikołaja a wraz z nimi upominki dla każdego.