Uczennice Martyna Antczak oraz Zuzanna Komorowska z klasy VIII zajęły I miejsce w województwie wielkopolskim, w półfinale krajowym Konkursu Europejski Quiz Finansowy 2019/2020.

Nad całością czuwała pani Iwona Grodzka - Wojtaszak.

Gratulacje!

EQF jest to konkurs wiedzy z zakresu finansów i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Organizowany jest z inicjatywy Europejskiej Federacji Bankowej. W Polsce organizatorem jest jest Warszawski Instytut Bankowości we współpracy ze Związkiem Banków Polskich. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas VII i VIII. W tym roku szkolnym odbyła się już III deycja tego konkursu.

11 marca przed ekranem laptopa i aplikacją Kahoot zasiadły Martyna i Zuzanna z kl. VIII. Przed nimi były pytania z dziedziny bankowości i finansów. Po półgodzinnych zmaganiach z pytaniami zakończyły test i oczekiwały na wyniki. 29 marca zostały przekazane informacje, że Martyna i Zuzanna zajęły I miejsce w województwie wielkopolskim w półfinale krajowym konkursu Europejski Quiz Finansowy. Z powodu Covid-19 nie odbędzie się już finał krajowy, więc trochę szkoda, ale dziewczyny cieszą się z nagrody!