Dnia 25.11.2019r. przedszkole świętowało Dzień Pluszowego Misia. Radość panowała ogromna od samego rana, ponieważ dzieci przyniosły swoją ulubioną maskotkę. Przedszkolaki prezentowały swoje pluszaki. Maskotki były różne jedne duże, inne małe, białe i brązowe. Misie towarzyszą dzieciom na całym świecie, dodają im otuchy, pomagają, pocieszają, rozweselają.

Są prawdziwymi przyjaciółmi najmłodszych, bo jak śpiewał Miś Uszatek „dzieci lubią misie, misie lubią dzieci”. W czasie zabawy dzieci poznały misie bajkowe oraz żyjące w naszej przyrodzie. Przedszkolaki chętnie bawiły się przy muzyce, rozwiązywały zagadki słuchowe o pluszowych misiach oraz przygotowały sobie misiowe maski. Na podsumowanie zajęć wychowankowie obejrzeli bajki.

A0622_03
A0622_05