Dnia 6.02.2018r. w przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pomimo, iż jest to czas zimowy, to wszystkim robi się cieplej na sercu bo jest to święto najdroższych dziadków. Święto Babci i Dziadka stał się już tradycją w naszym przedszkolu i na stałe został wpisany w repertuar imprez przedszkolnych.

W podziękowaniu za ich wielkie serce, troskę, opiekę przedszkolaki zaprezentowali swoim dziadkom program artystyczny. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, grały na instrumentach wykorzystywanych w kuchni (pokrywki, łyżki), a także prezentowały swoje umiejętności taneczne. W ten sposób mogły wyrazić dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dowodem wdzięczności dziadków były brawa, radość na twarzach, a także łzy wzruszenia. Przedszkolaki obdarowali swoich dziadków upominkami przygotowanymi własnoręcznie. Dla naszych gości został przygotowany słodki poczęstunek. Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy przy muzyce. Do zabawy przygrywał nam p. Bogdan „Człowiek orkiestra”. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.