Dnia 20 listopada, przed południem dla najmłodszych oraz po południu dla uczniów klas IV – VII, w naszej szkole odbyły się zabawy andrzejkowe. Wszyscy z chęcią i radością chcieli dowiedzieć się, jaka ich czeka przyszłość, jak będzie miał na imię wybranek oraz czy spełnią się marzenia.

Wszyscy wspólnie bawili się przy muzyce oraz śpiewali znane im przeboje. Nie mogło również zabraknąć wróżb andrzejkowych. Dzieci wróżyły sobie, jaki zawód będą wykonywać, jak będzie miał na imię wybranek serca, dokąd pojadą na wymarzoną podróż. Uczniowie układając buty, sprawdzili, kto pierwszy wyjdzie za mąż/ ożeni się. Był też czas na odpoczynek i możliwość skonsumowania czegoś. Sponsorem słodkiego poczęstunku był Samorząd Uczniowski. Również uczniowie z SU zorganizowali wybory Miss i Mistera. Jury, w którego skład weszli uczniowie, wybrali Jagodę Kolarz oraz Adama Wydubę jako zwycięzców.