Pod koniec marca Centrala Banku Spółdzielczego w Jarocinie ogłosiła konkurs na Wielkanocnego Zająca. Zadaniem uczniów było wykonanie z materiałów wtórnych skarbonki na swoje oszczędności. Do opiekuna SKO pani Iwony wpłynęło 10 pięknych pisanek w kształcie zająca. Jury miało olbrzymi problem z wytypowaniem zajączka, który będzie reprezentował naszą szkołę na finale konkursu w Banku Spółdzielczym w Jarocinie.

Po długich naradach wybrano zająca Nikoli, Oliwii i Kasi z kl. VIII.
Postanawiano jednak nagrodzić wszystkich uczniów biorących udział w konkursie, tak więc z pozostałych prac wyłoniono:
I miejsce – Zuzanna, Piotr, Maciej
II miejsce – Kacper, Nikodem i Sebastian
III miejsce – Iwona, Alicja i Anastazja
W konkursie udział brali również: Kacper, Laura, Patryk, Nadia, Kornelia, Ksawery, Aleksandra, Olga, Emilia, Katarzyna, Milena, Michalina, Marta, Robert, Gracjan, Apolonia, Wiktoria i Zofia.
Wszyscy nagrodzeni otrzymali dyplomy i drobne upominki. Życzymy Wam dalszych sukcesów w konkursach ogłaszanych przez SKO.