Uczniów
Chłopców
Nauczycieli
Projekty

25.11.2016r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tym razem najważniejszymi gośćmi tej imprezy były pluszowe misie. Z tej okazji wszystkie dzieci przyniosły ulubione maskotki misiów i razem z nimi wysłuchały opowieści o historii powstania pluszowego misia.

Przedszkolaki chętnie prezentowały i przedstawiały swoje wspaniałe pluszaki. Misie towarzyszą dzieciom zarówno w chwilach radości jak i smutku. Miś to nie tylko pluszowa przytulanka, to „ktoś” bardzo wyjątkowy dla najmłodszych, prawdziwy przyjaciel.

Wszyscy doskonale bawiliśmy się przy piosenkach: „Dwa misie”, „Niedźwiadek”, „Jadą misie”. Były również konkursy: zjedzenia miodku, nutelli za pomocą języka bez użycia rąk, odgadnięcia z jakiej bajki pochodzi dany atrybut, misie na linie, rysowanie misia z zawiązanymi oczami. Dzieci rysowały misia wg własnej wyobraźni.

Na zakończenie zajęć dzieci i misie zaproszono do wykonania prac plastycznych „Mój przyjaciel Miś”. Celem tych zajęć było kształtowanie wśród najmłodszych właściwej postawy do szanowania zabawek.