Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /A2015/A0150/ is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

17 kwietnia 2015 r. troje dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Bachorzewie wzięło udział w konkursie pt. "Akademia Pana Brzechwy i Tuwima", którego organizatorem był Zespół Szkół w Siedleminie. Nasze przedszkole reprezentowali: Zofia Łukaszewicz z grupy Misiów oraz Igor Pietrzak i Kacper Zawisła z grupy Tygrysków.

Konkurs składał się z części recytatorskiej oraz części plastycznej. Dzieci miały za zadanie dokonać interpretacji artystycznej utworów Jana Brzechw i Juliana Tuwima.

Igor brał udział w części plastycznej konkursu. Wykonał prace ilustrującą wiersz Jana Brzechwy pt. "Żuk". Kacper wcielił się w postać trochę roztargnionego pana Hilarego poszukującego swoich okularów ("Okulary" J. Tuwim). Zosia natomiast była rezolutną samochwałą, która wcale nie stała w kącie ("Samochwała" J. Brzechwa). Za swoją interpretację otrzymała wyróżnienie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

{gallery}/A2015/A0150/{/gallery}