Jest jedna taka noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów i wróżb. Andrzejki są wspaniałą okazją do wspaniałej zabawy. Wróżby pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości. 30 listopada wychowawcy klas I-III wspólnie zorganizowali zabawę andrzejkową dla wszystkich uczniów.

Uczestnicy dowiedzieli się co czeka ich w niedalekiej przyszłości: szczęście, pech, pieniądze, a może jakaś inna niespodzianka. Dzieci przebijając szpilką papierowe serca z napisanymi imionami dowiedzieli się jak będzie mieć na imię ich sympatia. Odbyło się również losowanie magicznych luster. Po podświetleniu latarką dzieciom ukazywał się zawód, który będą wykonywać w przyszłości. Nie mogło zabraknąć ustawiania butów w kierunku drzwi. Oczywiście każdy uczeń doskonale wiedział, że wróżba jest magią i doskonałą zabawą, dlatego wierzymy w nią, ale z przymrużeniem oka J . Całą imprezę uświetniła fantastyczna muzyka oraz słodki poczęstunek. Zabawa andrzejkowa sprzyjała integracji dzieci z różnych klas. Radości oraz śmiechu było wiele. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę.