8.12.2014r. Marta Figaj i Nadia Klimpel reprezentowały nasze przedszkole w VII Edycji Gminnego Konkursu pt. „Hej kolęda, kolęda” organizowanego przez Publiczne Przedszkole w Witaszycach.Nadia prezentowała pastorałkę „Zostań Boziu mym braciszkiem”, a Marta zaśpiewała „Kolędnicy wędrownicy”.

Dla dziewczynek występ był wielkim przeżyciem a zarazem okazją do zdobycia nowych doświadczeń. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki oraz dyplomy za wysiłek i trud, jaki włożyli w pracę. Na zakończenie był słodki poczęstunek oraz możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Celem uczestnictwa dzieci w konkursowych zmaganiach było: rozwijanie  dziecięcych uzdolnień i zainteresowań wokalnych, pogłębianie wiedzy o tradycjach Świąt Bożego Narodzenia oraz uwrażliwianie na piękno polskich kolęd i pastorałek.

Udział w konkursie dostarczył nam wspaniałej zabawy.