Dzień 20 lutego 2023 roku był niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości... Dzieci z klasy II oraz III zaprezentowały dla gości program artystyczny składający się z zabaw muzyczno-ruchowych i wokalnych. Babcie i dziadkowie byli bardzo zadowoleni i dumni ze swoich wnucząt.

Wiele humoru i radości przyniósł konkurs „Gorące krzesło” oraz karmienie wnuczka jogurtem. Było zabawnie i sympatycznie. Po części artystycznej i konkursach zaproszono Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy Wam dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.