Dnia 24 listopada uczniowie klas 1-3 obchodzili Światowe Święto Pluszowego Misia, które przypada 25 listopada. Każdy tego dnia wybrał się do szkoły ze swoim mięciutkim przyjacielem. Uczniowie wysłuchali historii powstania maskotki oraz odpowiedzieli na pytania dotyczące wszystkich niedźwiadków. Dzieci doskonale znają najbardziej popularne misie, historie Kubusia Puchatka, czy misia Paddingtona nie są im wcale obce.

Następnie wszyscy razem ze swoimi przytulankami wykonywali zadania ruchowe i zręcznościowe. Dzieci również porównywały z kolegami i koleżankami swoje misie co do wielkości i ustawiły się w pięknym rzędzie niedźwiadków od największego do najmniejszego. Maskotki towarzyszą dzieciom od maleńkości, a misie kochają nie tylko mali, ale także i duzi.