„Bóg się rodzi, moc truchleje

Pan niebiosów obnażony

Ogień krzepnie, blask ciemnieje

Ma granice – Nieskończony”

22 grudnia w naszym przedszkolu już od rana czuć było zapach pierników oraz pomarańczy. Dzieci przygotowały wraz z wychowawcami upominki dla rodziców oraz część artystyczną o tematyce świątecznej. Ważnym wydarzeniem w przedszkolu, poprzedzającym święta, była wigilia, podczas której Misie i Tygryski zasiadły do pięknie przystrojonych stołów, złożyły sobie życzenia oraz skosztowały opłatek. W tym dniu do przedszkola zawitał długo wyczekiwany gość. Dzieci z dużą radością powitały Gwiazdora, zadawały mu wiele pytań, same odpowiadały na pytania miłego gościa oraz śpiewały kolędy. Przedszkolaki otrzymały piękne prezenty.

Ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich, wprowadzając nas w klimat tego szczególnego czasu, aby z jeszcze większą radością spędzić Boże Narodzenie w gronie najbliższych.