08.11.2014 r. od godziny 10:00 w jarocińskim ratuszu odbył się konkurs śpiewania piosenek religijnych i patriotycznych. Po etapie szkolnym, który zorganizowała pani Mariola, czterech uczniów naszej szkoły reprezentowało naszą szkołę w konkursie gminnym. Uczestnicy konkursu zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe.

Na początek śpiewały przedszkolaki i dzieci klas I-II, ale w tej kategorii wiekowej z naszej szkoły nikt nie brał udziału. Następnie wystąpili uczniowie klas III-IV. Martyna Antczak oraz Amelia Kominek z klasy III zaśpiewały piosenkę „Coś się święci”. W ostatniej kategorii (klasa V i VI) zaprezentowali się Piotr Stasik z klasy V, który rapował piosenkę „Anioł stróż” oraz Monika Boguszyńska z klasy VI śpiewając „List do Boga”. Wychowankowie naszej szkoły odnieśli sukces. Martyna Antczak zdobyła I miejsce, a Amelia Kominek, Piotr Stasik i Monika Boguszyńska zostali wyróżnieni przez jury.