Z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki przygotowały piękny program artystyczny. Tym razem uroczystość odbyła się w nietypowy sposób. Z uwagi na pandemię w przedszkolu nie mogliśmy gościć naszych dziadków. Jednak zrobiliśmy im miłą niespodziankę, nagrywając filmiki z występu. „Misie” zaprezentowały krótki program artystyczny i przygotowały upominki. „Tygryski” przypomniały naszym dziadkom historię czasów PRL-u.

Dzieci znakomicie odegrały minione czasy. Przypomniały wielogodzinne kolejki po deficytowe towary. Pokazały jak to dziadek poznał babcię, co to było za spotkanie. Program artystyczny uświetniły tańce i piosenki tamtych lat takie jak: „Cicha woda”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Orkiestry dęte”.