Dnia 20 września 2018r. świętowaliśmy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Głównym założeniem święta wszystkich przedszkolaków jest podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci, a także dostarczenie dzieciom okazji do świętowania, zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. W tym roku dzieci świętowały w niecodzienny sposób, cały dzień spędziły w piżamkach. Na dobry początek dzieci z grup Misiów i Tygrysków wykonały wspólną pracę plastyczną -”Drzewo Przyjaźni”.

W dalszej części czekał na dzieci szereg atrakcji, między innymi: malowanie twarzy, zdjęcia w przebraniu, zabawy z balonami, słodki poczęstunek oraz zabawy przy muzyce. W dalszej części dzieci oglądały bajkę “Jaś i Małgosia”. Na zakończenie intensywnego dnia przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale. Po dniu pełnym atrakcji, nasze kochane dzieci opuszczały przedszkole z szerokimi uśmiechami.