W piątek 18 listopada o godz. 18:00 w naszej szkole zrobiło się gwarno. Do szkoły przybyli uczniowie klas V - VIII, aby wziąć udział w szkolnym nocowaniu. Wszyscy uczniowie przygotowali świetne przebrania. Na początek odbył się grupowy konkurs na najładniej wyciętą dynię. Wszyscy ochoczo zabrali się do pracy, a wyniki były zachwycające.

Po wykonaniu wspólnego zdjęcia, odbył się pokaz mody i prezentacja swoich strojów.  Następnie uczniowie sprawdzili, co ich czeka w najbliższej przyszłości, biorąc udział we wróżbach. Na zakończenie wszyscy bawili się w rytmie muzyki. Po zabawie tanecznej uczniowie rozeszli się do klas, przygotowali sobie miejsca do spania i  wspólnie spędzali pozostałą cześć nocy oglądając filmy, grając w gry, prowadząc dyskusje na różnorodne tematy. Niestety niektórym nie udało się zmrużyć oka do rana. W sobotę około godziny 8:00 wszyscy udali się do domów, aby porządnie wyspać się po nocce.