Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Przed Świętami Wielkanocnymi uczniowie klas I - III poznali historie Marzycielskich Dzieci i ochoczo tworzyli kartki, pisali listy oraz adresowali koperty do dzieci z całej Polski.

Na stronie Marzycielskiej Poczty wychowankowie z pomocą p. Marii Ziętek odnaleźli profile z adresami pocztowymi dzieci, dla których takie przesyłki będą bezcennym wsparciem w walce z chorobą. Dzięki udziałowi w akcji uczniowie uczyli się pomagać, uwrażliwiając się na trudną sytuację rówieśników. Przyłączenie się do tej kampanii to nie tylko pomoc chorym dzieciom, ale także pozytywny wpływ na wychowanie wielu uczniów.