25 czerwca w  przedszkolu odbył się Dzień Rodzinki. Uroczystość miała miejsce najpierw na sali Domu Ludowego, a później także na boisku szkolnym i placu zabaw. Zebranych przywitała pani dyrektor, która w kilku zdaniach, ze względu na najmłodsze audytorium, podsumowała działania podjęte w przedszkolu w roku szkolnym 2013/2014.  A dzieci z tej okazji przygotowały piękne przedstawienia. Grupa młodsza zatańczyła i zaśpiewała na ludową nutę, wywołując aplauz publiczności przy wykonaniu tańca do piosenki "My, Słowianie". Dzieci z grupy starszej wcieliły się w postaci z bajek.

Wszystkich zachwyciły stroje Czerwonego Kapturka, wróżek, Kota w Butach, Jasia i Małgosi. Po części artystycznej i wręczeniu upominków rodzicom nastąpiło uroczyste rozdanie każdemu przedszkolakowi dyplomu i nagród. Dyrekcja i nauczyciele zostali natomiast obdarowani przez przedszkolaczki kwiatami. W tym dniu przygotowano także dla dzieci wiele atrakcji m. in.: przejażdżkę na kucyku, trampolinę, dmuchany zamek oraz watę cukrową. Czas upłynął miło na zabawie, przy kawie i cieście.