Mama i Tata to najważniejsze słowa w życiu dziecka. Są one uosobieniem ciepła, miłości, bezpieczeństwa i troski. Dlatego pielęgnowanie oraz umacnianie więzi między dziećmi i rodzicami jest rzeczą niezmiernie ważną. Dnia 13 czerwca 2024 roku uczniowie klas I - III zaprosili swoich rodziców na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty.

Wierszami, piosenkami, tańcem dziękowały im za okazywaną miłość i trud wychowania. Na twarzach rodziców widać było radość oraz ogromne wzruszenie. Za piękny występ dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Następnie pociechy wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Podczas ich wręczania całusom i uściskom nie było końca. Niezapomniane chwile na pamiątkę zostały uwiecznione na rodzinnych fotografiach.

Był to dzień pełen wrażeń i radości.

Wszystkim Mamom i Tatom życzymy zdrowia, uśmiechu i pociechy z tak wspaniałych dzieci.