11 czerwca 2022 odbyła się jedna z najważniejszych w tym roku szkolnym imprez plenerowych – festyn z okazji 20-lecia Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bachorzewie. Tłumnie zgromadzeni uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele wysłuchali z zaciekawieniem historii szkoły. Każdy z zebranych miał okazję zobaczyć bardzo ciekawą wystawę na temat historii szkoły na przestrzeni ponad 100 lat.

Przewodnikiem była, nasza niezwykle dobrze poinformowana, pani Elżbieta Bartkowiak. Czas wszystkim umilała DJ Kasia, zapraszając wszystkich do super zabawy. Przy kawie, herbacie, pysznym cieście, kiełbaskach uczestnicy festynu podziwiali występy taneczne kółka tanecznego prowadzonego przez panią Kasię za Studia Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej, a także pokazy strażackie. Najmłodsi korzystali z możliwości malowania twarzy i po terenie szkoły zaczęły biegać motylki, pająki, kotki i myszki.

Wszyscy bawili się świetnie, lecz niestety wszystko co miłe szybko się kończy i o godzinie 21:00 zakończyliśmy nasze jubileuszowe spotkanie.

Dziękujemy wszystkim za przybycie.