Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom trzecim, jeżeli będzie to wymagane przepisami prawa, a także podmiotom, z którymi współpracujemy np. firm kurierskich, spedycyjnych, firm informatycznych obsługujących płatności, hosting, realizacji dostaw zamówień.

Możemy używać danych, aby ułatwić użytkownikowi korzystanie z witryn. Dołożymy wszelkich starań, aby Twoje dane nie dostały się do rąk trzecich chyba że:

  • Polityka prywatności stanowi inaczej w dalszej części dokumentu:
  • otrzymamy Twoją zgodę na udostępnienie Twoich danych
  • zostanie złamane prawo i będzie toczyć się związane z tym postępowanie
  • zauważymy że jakiekolwiek Twoje działanie łamie warunki korzystania z witryn www.bachorzew.edu.pl i naszą Politykę prywatności, czy inne warunki użytkowania, a także w przypadku naruszania naszych praw własności
  • wszystkie lub którakolwiek z witryn zostaną wykupione przez stronę trzecią z zastrzeżeniem, że strona trzecia będzie używała Danych zgodnie z naszą Polityką prywatności, która jest umową między nami a rejestrującymi się użytkownikami i w związku z tym stanowi zobowiązanie prawne.

Przechodząc na inną stronę przy użyciu odnośnika zamieszczonego w naszym serwisie, zapoznaj się z polityką prywatności tamtej strony.

Back to top