Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but A2016/A0252 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

"Witaj wiosno!" - pod tym hasłem odbyło się, 22 marca 2016 r., przedstawienie teatralne w wykonaniu grupy „Misiów”. Dzieci recytując wiersze, śpiewając i tańcząc ogłaszały nadejście wiosny. Odbył się również wiosenny koncert. Przedszkolaki grały na instrumentach takich jak trójkąty, bębenki oraz marakasy tworząc instrumentacje do klasycznego utworu „Polka tritsch-tratsch” Johanna Straussa.

Po części artystycznej rodzice mogli obserwować pracę i zaangażowanie swoich pociech podczas zajęć edukacyjnych. Misiaki prezentowały takie umiejętności jak globalne czytanie imion, przeliczanie i tworzenie zbiorów, analiza i synteza sylabowa oraz spostrzegawczość wzrokowa. Nie obyło się bez zabaw ruchowych z elementami biegu, chwytu i równowagi, do których dzieci zaprosiły rodziców. Na zakończenie zajęć, przedszkolaki wraz z rodzicami wykonały kurczaczki – jeden z symboli zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Spotkanie przebiegło w miłej, rodzinnej atmosferze.

{gallery}A2016/A0252{/gallery}