Dnia 28 września br., zgodnie z tradycjami poprzednich lat, w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci z klas IV - VIII przygotowali swoje plakaty z hasłami oraz programem wyborczym. W tym roku do SU stratowało 7 osób: Robert, Piotr, Ola, Kasia, Majka, Emma oraz Alicja.

Tegoroczne wybory, dnia 26 września poprzedziła debata, podczas której kandydaci zaprezentowali wszystkim uczniom naszej szkoły swoje pomysły, opowiedzieli, co chcą zmienić lub zdobić dla społeczności szkolnej. Następnie uczniowie mogli zadawać pytania kandydującym do SU, dopytać o szczegóły programów.

W wyborach głosowali wszyscy uczniowie szkoły. W skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2023/2024 weszli następujący uczniowie:

• Robert Przygoda, kl. VII
  • Piotr Kominek, kl. VI
  • Aleksandra Robak, kl. V
  • Alicja Wojtkowiak, kl. IV
  • Emma Małek, kl. IV
Opiekunem samorządu w naszej szkole została pani Basia F.
Gratulujemy Wszystkim i życzymy wytrwałości w realizacji planów oraz wielu ciekawych pomysłów.