Dnia 29 września 2022 r., zgodnie z tradycjami poprzednich lat, w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci z klas IV - VIII przygotowali swoje plakaty z hasłami oraz programem wyborczym. W tym roku do SU stratowało 9 osób. Tegoroczne wybory, dnia 28 września poprzedziła debata, podczas której kandydaci zaprezentowali wszystkim uczniom naszej szkoły swoje pomysły, opowiedzieli, co chcą zmienić lub zdobić dla społeczności szkolnej.

Następnie uczniowie mogli zadawać pytania pretendentom do SU, dopytać o szczegóły programów.

W wyborach głosowali wszyscy uczniowie szkoły. Wyniki tegorocznych wyborów przedstawiają się następująco:

• Kacper Zawisła  - 17 głosów
  • Katarzyna Walczak -  10 głosów
  • Natan Pawłowski - 7 głosów
  • Beata Liberacka - 7 głosów
  • Szymon Kolanowski -  5 głosów
  • Alicja Antczak - 5 głosów
  • Piotr Kominek - 5 głosów
  • Nowicka Kornelia -  4 głosy
  • Gracjan Szymkowiak -  1 głos
W skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/2023 weszli następujący uczniowie:
  • Kacper Zawisła
  • Katarzyna Walczak
  • Natan Pawłowski
  • Beata Liberacka

Niebawem nowo powołany Samorząd Uczniowski spotka się, aby wybrać opiekuna oraz przydzielić stanowiska.
Gratulujemy Wszystkim i życzymy wytrwałości w realizacji planów oraz wielu ciekawych pomysłów.