Pod tym hasłem odbyły się zajęcia otwarte w Niepublicznym Przedszkolu w Bachorzewie. Z powodu pandemii w tym roku były one „wirtualnie” otwarte. Rodzice mogli zobaczyć prace swoich dzieci oglądając nagranie z zajęć. Misiaki przygotowały część artystyczną podczas, której recytowały wiersze oraz śpiewały i tańczyły oznajmiając, że nadeszła już wiosna.

Z tej okazji odbył się również mini koncert, podczas którego chłopcy akompaniowali na instrumentach do piosenki śpiewanej przez dziewczynki.

Po części artystycznej przedszkolaki przeniosły się na łąkę, na której odnalazły kwiaty i różne owady. Dzieci opisywały obrazki, dokonywały analizy i syntezy sylabowej wyrazów, klasyfikowały kwiatki ze względu na kolor oraz przeliczały i porównywały liczebność zbiorów. Dużą radość sprawiło dzieciom wykonanie pracy plastycznej – biedronki z kamienia.