Przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków”
Specjalnie dla dzieci z naszego przedszkola, rodzice przygotowali przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków”. Wszystkie dzieci z niecierpliwością wyczekiwały bajkowego spektaklu teatralnego, nie zdając sobie sprawy, kto w nim wystąpi. Występ rodziców bardzo podobał się przedszkolakom i został nagrodzony gromkimi brawami. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie się w organizacji ciekawego przestawienia.
- Utworzono .




























