Wrzesień do tradycyjnie w naszej szkole czas wyborów nowego Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie z klas IV - VIII wraz z wychowawcami ustalili osoby kandydujące do szkolnego samorządu, a kandydaci przygotowali programy wyborcze oraz plakaty, które zostały rozwieszone na korytarzu szkolnym.

W tym roku zgłosiło się 10 osób, które postanowiły walczyć o miejsce w szkolnym samorządzie:

• Natan Pawłowski
  • Kacper Sikorski
  • Alicja Antczak
  • Dominika Krzykos
  • Beata Liberacka
  • Nikola Pawłowska
  • Oliwia Różańska
  • Iwona Płocieniczak
  • Krzysztof Fiołka
  • Łucja Zawisła

Dnia 29 września 2020r. odbyły się tajne wybory do Samorządu Uczniowskiego, w których udział wzięli wszyscy uczniowie naszej szkoły. Po zliczeniu głosów, ustalono, iż do samorządu w roku szkolnym 2020/2021 wejdą następujący uczniowie:

• Natan Pawłowski
  • Beata Liberacka
  • Nikola Pawłowska
  • Iwona Płocieniczak
  • Krzysztof Fiołka
  • Łucja Zawisła
Nowo powołany Samorząd Uczniowski, wybrał opiekuna, którym została p. Beata Fengler.
Gratulujemy Wszystkim i życzymy wytrwałości w realizacji planów ii wielu ciekawych pomysłów.