W tym roku Gwiazdor postanowił dać naszym uczniom inną formę prezentu i dlatego dnia 6 grudnia uczniowie klas IV - VIII wraz z wychowawcami udali się go jarocińskiego centrum rozrywki "Green Room". Wychowankowie spędzili dwie godziny na kręgielni, gdzie wyśmienicie się bawili. Uczniowie zostali podzieleni na 6 drużyn, w których próbowali strącić kręgle.

Dla części osób był to pierwszy pobyt na kręgielni, ale wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że był to świetny sposób na aktywne spędzenie  czasu. Podczas pobytu każdy uczeń otrzymał smaczną pizzę. Sponsorem pobytu na kręgielni oraz pizzy była Rada Rodziców, natomiast przejazd tam i z powrotem ufundowało Stowarzyszenie Edukacyjne "Nasza Szkoła".

Były to cudowny prezent dla naszych uczniów - czas integracji, miłej atmosfery i dobrej zabawy, który zostanie na długo w naszej pamięci.