Przejdź do głównej treści

Konkurs "Jesień" - wyniki

W pierwszym etapie całorocznego konkursu szkolnego, w którym biorą udział uczniowie wszystkich klas, zadaniem w klasach I - III było wykonanie pracy plastycznej ukazującej piękną polską jesień, natomiast uczniowie kl. IV - VIII mieli wykonać zdjęcia przedstawiające także piękno jesieni ale w najbliższej okolicy, a następnie scalić te zdjęcia w formie fotokolażu. Prace były cudowne, więc komisja miała problem z ustaleniem miejsc.

Zdecydowano, że wszystkie klasy zajmują I miejsce. Gratulacje!

  • Utworzono .