22 stycznia br. w naszej szkole odbyło się przedstawienie jasełkowe, które z racji daty zostało połączone z równie ważnym świętem, a mianowicie dniem babci i dziadka. Uczniowie klasy pierwszej wraz z przedszkolakami z grupy „Tygryski” przygotowały pod czujnym okiem swoich pań wspaniałe, bajkowe przedstawienie.

Aktorzy zaprezentowali historię Narodzin Jezusa Chrystusa, która została przedstawiona w sposób nietuzinkowy, ponieważ oprócz Maryi, Józefa i Aniołków na scenie wystąpiły postacie z popularnych bajek. Wszyscy przywędrowali z darami do Dzieciątka. Stroje i muzyka wprowadziły wszystkich w niepowtarzalny nastrój. Wszyscy występujący uczniowie wykazali się dużym kunsztem aktorskim. Ich gra była pełna otwartości, szczerości i ciepła. Wszystkie dzieci przygotowały się z wielkim zaangażowaniem i zachwyciły publiczność swoim występem. Na zakończenie zaśpiewano gromkie „Sto lat” , każdy wnuk podszedł do swoich dziadków i wręczył drobny upominek. Po części artystycznej na wszystkich czekał słodki poczęstunek. Był to dzień pełen wrażeń. Mamy nadzieję, że pozostanie on na długo w pamięci wszystkich obecnych osób.