25.11. 2020r. w przedszkolu obchodzono Dzień Pluszowego Misia. Tym razem obchodziliśmy to święto bez naszych solenizantów – Misiów. Pozostały one w domu i z utęsknieniem czekały na dzieci. Na początek imprezy przedszkolaki przygotowały misiowe maski. Dzieci poznały historię powstania pluszaków. Nie brakowało tańców, wierszyków, piosenek o tematyce misiowej.

Przedszkolaki bardzo chętnie i aktywnie brały udział w misiowym quizie. Dzieci wykazały się dużą znajomością wiedzy o swoich pluszowych przyjaciołach. Na zakończenie otrzymały dyplom prawdziwego przyjaciele misia oraz słodkiego misia Lubisia. Po powrocie do domu miały złożyć swoim pupilom życzenia. Dzieci obiecały, że po powrocie z przedszkola ukochają swoje maskotki.