Przejdź do głównej treści

Wypalanie w drewnie

Na lekcjach techniki uczniowie klasy V zapoznawali się z właściwościami drewna i możliwościami jego wykorzystania. Wykonywali też pracę praktyczną wykorzystując wypalarki do drewna zakupione w ramach projektu "Laboratoria Przyszłości". Na początek dzieci zapoznały się ze sposobem obsługi urządzenia oraz zasadami BHP podczas pracy.

Następnie każdy z zapałem wziął się do ozdabiania wybranego przez siebie przedmiotu z drewna. Praca wszystkim się podobała, a lekcja minęła bardzo szybko.

 

  • Utworzono .