Dnia 03.06.2015r. uczniowie klas 1-3 oraz dzieci z przedszkolnej grupy „Tygrysków” udali się na wycieczkę do „Zoo Safari Borysew” zorganizowaną przez p. Sylwię Bień. Opiekunami wyprawy były również p. Iwona Stasik i p. Natalia Jankowska. Upalny dzień minął wszystkim bardzo szybko dzięki pani przewodnik, która oprowadziła dzieci po całym ogrodzie zoologicznym i dostarczyła szczegółowych informacji o wszystkich zwierzętach.

Najmłodsi zobaczyli ok. 100 egzotycznych gatunków z różnych kontynentów. Dużą atrakcją było również karmienie foki o imieniu Dawid. Wszyscy z ekscytacją oglądali jej akrobacje w wodzie i na lądzie. Następnie dzieci zjadły pyszny obiad, miały też czas na zakup wymarzonych pamiątek. Najbardziej radosnym momentem dla maluchów był czas wolny w „Figlarni”- miejscu gdzie dzieci mogły do woli bawić się na dmuchanych zamkach, w basenie z kulkami, „żółwiu” do wspinania i zjeżdżalniach. Ostatnim punktem wycieczki były zajęcia edukacyjne pt. „Jak zwierzęta porozumiewają się między sobą” z udziałem żywych zwierząt. Wszyscy mimo wysokich temperatur powietrza byli zachwyceni wycieczką i pełni wrażeń po całym dniu zwiedzania z uśmiechami na twarzach wrócili do Bachorzewa.