Dnia 20 marca br. dzieci z grupy TYGRYSKI i MISIE wraz z paniami wybrały się na wycieczkę do Publicznej Biblioteki w Jarocinie. Zajęcia dotyczyły zbliżających się Świąt Wielkanocnych. MISIE przy pomocy różnych szablonów z motywem wielkanocnym musiały ozdobić tytkę. Następnie wspólnie wysłuchaliśmy książki o zwyczajach Świąt Wielkiej Nocy. TYGRYSKI wykonały kurczaka w pisance.

Czekały na ich zabawy z kodowania oraz zabawy interaktywne. Własnoręcznie wykonane prace sprawiły dzieciom dużo satysfakcji. Warsztaty odbyły się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Dla wielu przedszkolaków była to pierwsza wizyta w tak dużej bibliotece, ale na pewno nie ostatnia. Do przedszkola wróciliśmy w wyśmienitych humorach.