Dnia 4 września br. w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego, uroczystego odśpiewania hymnu narodowego. Następnie uczennice: Alicja, Nadia i Kornelia zaprezentowały się w krótkiej części artystycznej.

Po występach dziewczynek głos zabrała pani dyrektor Beata Fengler i powitała rodziców, nauczycieli oraz uczniów, zwracając się ze szczególnymi słowami dla pierwszoklasistów, którzy dołączyli do naszej społeczności szkolnej. Pani Beata przedstawiła wychowawców klas, pozostałych nauczycieli oraz poinformowała do zmianach. Następnie zaprosiła na scenę poszczególne klasy, dodatkowo uczniowie klasy pierwszej otrzymali upominki - wyprawkę szkolną. Na zakończenie wszyscy rozeszli się do klas, aby spotkać się ze swoimi wychowawcami.