W naszym przedszkolu 8 listopada odbyło się spotkanie z policją. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Pan policjant w formie praktycznej, przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię.

Następnie wytłumaczył jak należy się zachować w kontaktach z obcymi ludźmi oraz do kogo się zwracać o pomoc w sytuacji zagrożenia. Przedszkolaki dowiedziały się w jaki sposób należy się zachowywać podczas ataku psa. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości. Każdy miał okazję do zrobienia sobie zdjęć z policyjnymi rekwizytami. Na zakończenie wizyty przedszkolaki wręczyły podziękowanie. Dobrze, że tuż obok nas jest ktoś, kto dba o nasze bezpieczeństwo!