Podczas pierwszego tygodnia ferii w naszej szkole każdego dnia odbywały się zajęcia dla chętnych uczniów. Nauczyciele przygotowali szereg propozycji dla swoich wychowanków. Na półkolonie zapisało się 20 uczniów, którzy spotykali się przez pięć dni i brali udział zajęciach: programowania, druku 3D, robotycznych, sportowych, plastycznych, technicznych, muzycznych, teatralnych, łamigłówek i logicznego myślenia oraz kulinarnych.

W ramach półkolonii odbyły się również warsztaty o zdrowym odżywianiu. Dla dzieci zorganizowano też zajęcia z robótek ręcznych, zabawy konstrukcyjne, zabawy na świeżym powietrzu. Uczestnicy świetnie się bawili podczas dyskoteki karnawałowej oraz wyjazdu na kręgle. W walentynki dzieci zostały zaproszone do kawiarenki "Pod serduchem", którą, w ramach niespodzianki, przygotowali nauczyciele.

Wszyscy świetnie się bawili, miło i ciekawie spędzili czas wolny.