18 czerwca 2019 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego, które było połączone z Dniem Rodzinki oraz pożegnaniem starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice.

Tematem przewodnim był motyw dżungli. Ozdoby na sali wspaniale oddawały jego charakter. Na początku wystąpiły dzieci z grupy młodszej. Zaśpiewały piosenki, popisały się tańcem oraz wspólnymi wierszykami dla rodziców. Następnie rozpoczął się występ 5 - 6 latków. Starszaki rozpoczęły swój występ wspaniałym polonezem. Były wiersze i piosenki, a na zakończenie taniec: brazylijska samba. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz naszej placówki i udzielali się bezinteresownie. Rodzice w podziękowaniu otrzymali kwiaty i dyplomy. Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody - niespodzianki.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji :-) .