Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny - 21 marca, był bardzo kolorowy i wesoły w naszym przedszkolu. Aby podkreślić charakter tego dnia, przedszkolaki przyszły ubrane tego dnia na różnokolorowo. Grupa "Tygrysków" przyniosła piękne kwiaty, bazie i różnego rodzaju gałązki, natomiast grupa "Misiaków" przygotowała dla siebie piękne wianuszki z barwnymi kwiatami. "Tygryski" wspólnie przygotowały "Marzannę", a "Misie" plakat - Witamy Wiosnę.

Panie pomalowały buzie wszystkim dzieciom i wspólnie wyruszyliśmy barwnym korowodem z Marzanną, kwiatami i bębenkami ulicą Szkolną śpiewając wesoło piosenkę "Maszeruje wiosna". Następnie udaliśmy się wszyscy na boisko szkolne gdzie pożegnaliśmy na dobre Zimę, a przywitaliśmy nową porę roku - Wiosnę. Pamiętaliśmy również, że 21 marca jest Światowym Dniem Zespołu Downa. Wszystkie przedszkolaki wraz z Paniami miały tego dnia ubrane dwie różne skarpetki :-) .
U wszystkich zapanował wiosenny nastrój, a na twarzach zagościł uśmiech. Będziemy miło wspominać ten dzień.