6 grudnia 2018 roku przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Bachorzewie udały się na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę do kina w Jarocinie. Dzieci od rana były podekscytowane podróżą i w znakomitych humorach przybyły do przedszkola. Na początku naszej wycieczki wybraliśmy się na spacer po jarocińskim rynku. Sprawdzaliśmy, czy rynek jest przygotowany na zbliżające się święta i nie zawiedliśmy się.

Przywitała nas ogromna choinka i wiele innych ozdób, dzieci były zachwycone i chętnie pozowały do pamiątkowych zdjęć. Następnie udaliśmy się do kina, gdzie oglądaliśmy bajkę “Grinch”. Niektóre dzieci były pierwszy raz w kinie i były zachwycone. Bajka bardzo się Misiakom i Tygryskom podobała, dlatego też w znakomitych nastrojach wróciliśmy do przedszkola, gdzie czekały na nas słodkie upominki. Był to dzień pełen atrakcji i wrażeń, który na długo zostanie w naszej pamięci.