21 grudnia o godzinie 11.00 w pięknie udekorowanej sali Domu Ludowego odbyły się uroczyste Jasełka przygotowane przez uczniów I-III pod opieką nauczycieli. Jasełka obejrzeli wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Piękna scenografia wprawiła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój i podbiła serca widowni.

Po raz kolejny mogliśmy przeżyć historię Maryi i Józefa. Całość przedstawienia pokazująca scenki nowo narodzonego dzieciątka, pasterzy, aniołków przeplatana była kolędami i pastorałkami tworzącymi ten niepowtarzalny klimat radości i refleksji. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów opłaciło się, gdyż przedstawienie zostało nagrodzone brawami. Następnie na scenie pojawili się uczniowie kółka teatralnego, którzy zaprezentowali się w świątecznym przedstawieniu. Podczas spektaklu nie zabrakło pięknych kolęd i piosenek świątecznych oraz deklamowanych wierszy. Na zakończenie uczennice zatańczyły krótki układ taneczny. Występy młodych artystów widownia nagrodziła gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką był wykonanie kolęd na keyboard'dzie przez p. Derwich. Wszyscy wzruszyli się słuchając cudownego wykonania.

Po krótkim koncercie zawitał do nas Gwiazdor, gdzie obdarował wszystkich słodkimi upominkami przygotowanymi przez Radę Rodziców. Wszystkim przybyłym na przedstawienie serdecznie dziękujemy.