Nadszedł czas podsumowań 10 miesięcy ciężkiej pracy, podziękowań za trud wniesiony w zdobywanie wiedzy oraz czas pożegnań z ósmoklasistami. W tym celu cała społeczność szkolna, nauczyciele, rodzice i najbliższa rodzina naszych uczniów spotkała się 19 czerwca 2019 r. w Sali domu Ludowego. Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 punktualnie o godzinie 8:30 rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego.

Następnie głos zabrała pani Dyrektor, aby podsumować bieżący rok szkolny, pochwalić naszych uczniów za sukcesy i osiągnięcia w różnych dziedzinach. Pani Beata zwróciła również uwagę, iż jest to historyczny moment, ponieważ pierwszy raz absolwentami naszej szkoły będą uczniowie klasy ósmej. Kolejnym punktem naszego spotkania była część artystyczna w wykonaniu ósmoklasistów. Podczas występów publiczność na przemian wybuchała śmiechem i roniła łzy wzruszenia. Na zakończenie uczniowie pokazali filmik ze zdjęć, przedstawiający ich i sięgający czasów, gdy rozpoczęli naukę w naszym przedszkolu.

Następnie znów zabrała głos pani Dyrektor, rozdając nagrody książkowe, złote i platynowe laury, dyplomy oraz podziękowania. Podziękowania oraz kwiaty otrzymali również rodzice, którzy zaangażowali się w działalność szkoły. Po rozdaniu wyróżnień uczniowie udali się wraz z wychowawcami do klas, gdzie otrzymali świadectwa.

Wszystkim życzymy słonecznych, udanych, bezpiecznych raz rodzinnych wakacji!