3 marca 2019 roku punktualnie o 9.00 uczniowie klas I – IV rozpoczęli internetową wizytę w Teatrze Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie pt. „Bromba w sieci” autorstwa Macieja Wojtyszki. Dzieci poznały możliwości, jakie daje komputer z podłączeniem do Internetu, ale również poznały jego zagrożenia. Świat wirtualny to możliwość szybkiego pozyskania informacji, ale i niebezpieczeństwa. Okazuje się, że w sieci zaczął grasować złośliwy Wirus.

Słynny detektyw Kajetan Chrumps, poeta Fikander, jego muzę Malwnka, tajemniczy Pciucha, no i oczywiście Bromba przekonują się czym jest działanie złośliwego oprogramowania i z nim walczą. Tym razem zostają oni uwikłani w całkowicie nową przygodę poszukiwania i zwyciężenia złośliwego wirusa, niszczącego komputery. Żeby go zwyciężyć odważnie przenoszą się nawet do rzeczywistości wirtualnej. W finale wszystko się wyjaśnia i przyjaciele odnajdują się w świecie rzeczywistym. Bromba w sieci” to spektakl o przyjaźni, odwadze i pytaniach, które warto zadawać. Należy pamiętać, żeby spotkanie ze współczesnymi technologiami sprawiało nam radość, a zdrowy rozsądek oraz logika pomagały ustalić właściwe granice pomiędzy tym, co powinniśmy wiedzieć, a co czuć.