Przedszkolaki w JLA
Szkoła z klasa 2.0

Dnia 2.10.2017r. z okazji „Dnia Chłopca” przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Bachorzewie wybrały się na wycieczkę do Jarocińskich Linii Autobusowych. Dzieci  zostały powitane przez dyrekcję JLA, a następnie zwiedziły ich siedzibę.

Przedszkolaki poznały pracę kierowców,  zobaczyły warsztat, w którym naprawiane są uszkodzone autobusy oraz stację paliw. Dzieci chętnie poddawały się badaniu alkomatem na zawartość alkoholu we krwi. Każdy z uczestników tego wyjazdu otrzymał pamiątkowy bilet, który następnie mógł skasować. Dzieci od władz otrzymały drobne upominki. Na zakończenie spotkania dzieci zostały obwiezione autokarem po placu, jednak największą niespodzianką było odwiezienie nas do przedszkola.