W kaliskim teatrze
Wspomaganie Rozwoju
Z małej szkoły w wielki świat
Mistrzowie kodowania
wielkiemozliwosci
Previous Next Play Pause

27 października uczniowie klas 1-3 wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do teatru w Kaliszu na spektakl pt. "Diabełek Pawełek". Dzieci w galowych strojach były pod wrażeniem ogromu gmachu budynku teatru. Wszyscy z niecierpliwością czekali na dzwonek oznajmiający możliwość wejścia na widownię.

Spektakl również pozytywnie zaskoczył młodych odbiorców. Opowiadał o tytułowym Diabełku Pawełku, który został wyrzucony z piekła za dobre zachowanie i trafił na ziemię - gdzie przeżywał niezwykłe przygody. Główny bohater nieustannie wplątywał się w absurdalne sytuacje, jednak mimo wielu przeciwności losu pozostawał wierny swojemu podstawowemu pragnieniu: byciu dobrym. Oprócz świetnej gry aktorów dzieci mogły zobaczyć niezwykłe animacje i interaktywne wizualizacje.
Po udanym odbiorze przedstawienia uczestnicy wycieczki udali się na spacer uliczkami najstarszego miasta w Polsce. Dzieci zobaczyły kaliski rynek i ratusz. Wszyscy bardzo zadowoleni wrócili do Bachorzewa i z niecierpliwością czekają na kolejną wycieczkę.