Podziękowania dla darczyńców!
Wspomaganie Rozwoju
Z małej szkoły w wielki świat
wielkiemozliwosci
Mistrzowie kodowania
Previous Next Play Pause

Przez cały grudzień w naszej szkole trwała zbiórka rzeczy dla Domu Dziecka. Dzięki hojnemu sercu wielu uczniów i ich rodziców, uzbieraliśmy całkiem spore prezenty. Tak jak prosiliśmy wszyscy chętni przynosili produkty kosmetyczne, higieniczne oraz słodycze.

21 grudnia 2015r. ze wszystkimi podarunkami, wyruszyła z naszej szkoły prosto do Domu Dziecka w Górze mała reprezentacja składająca się z Martyny Antczak i Amelii Kominek z klasy IV oraz pani Sylwii Bień. Całe przedsięwzięcie udało się dzięki uprzejmości pana Antczaka, który pomógł w zawiezieniu prezentów na miejsce. Dziewczynki nie miały możliwości poznania wszystkich wychowanków Domu Dziecka, ale wiele dowiedziały się o ich problemach i codziennym życiu. Zobaczyły również jak dzieci mieszkają i spędzają swój wolny czas.

Wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zbiórce oraz wsparli naszą akcję w imieniu naszym, a także wychowanków i wychowawców z Domu Dziecka ogromnie dziękujemy!