Ferie w przedszkolu
Z małej szkoły w wielki świat
Wspomaganie Rozwoju
Mistrzowie kodowania
wielkiemozliwosci
Previous Next Play Pause

Ferie zimowe (16.02.2015r. - 20.02.2015r.) w naszym przedszkolu upłynęły pod znakiem wyśmienitej zabawy. Podczas tygodnia ferii dzieci m.in. bawiły się na baliku karnawałowym, były w kinie na filmie animowanym "Paddington" oraz wypiekały pyszne gofry.

Przedszkolaki brały udział w przygotowaniu wystroju sali na balik karnawałowy. Podczas balu czekało na dzieci mnóstwo konkursów, takich jak: taniec na gazecie, znikające krzesełko, taniec z balonem, zjadania chrupek na czas, konkurs talentów, swobodne układy taneczne. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz drobnymi upominkami. 
W kolejnym dniu wraz z uczniami szkoły podstawowej wybraliśmy się do kina na film animowany pt. "Paddington". To wzruszająca, pełna humoru opowieść o misiu poszukującym szczęścia. W Londynie przeżywa on wiele przygód  i odnajduje prawdziwych przyjaciół oraz swoje miejsce na ziemi. 

Kolejną atrakcją podczas ferii było wypiekanie gofrów. Dzieci samodzielnie przygotowywały ciasto zgodnie z przepisem. Następnie z pomocą nauczycielki wypiekały gofry. Na koniec zostało najprzyjemniejsze: ozdabianie i konsumpcja smakowitych frykasów. 

Życząc sobie na wzajem bezpiecznego odpoczynku zakończyliśmy pierwszy tydzień ferii zimowych.